Говерла пропускала перший тур цього року і не зрозуміло було в якій команда зараз формі. Більше того, весь підготовчий період ужгородців проходив під грифом "секретно" і важко було навіть відповісти на питання хто гратиме за них у другій частині. Втім, склад Говерли не містив у собі когось аж занадто незнайомого: всі ті, що грали й восени. Навіть, Ягодінскіс, який говорив, що вже переріс рівень Говерли і той змушений був повернутися до Ужгорода разом зі ще деякими своїми одноклубниками по Динамо: Кузиком та Гемегою. Вийшов також Сергійчук, який намагався влаштуватися в Білорусі.

Металіст минулого туру надихнув своїх уболівальників впевненою перемогою над Волинню і очікувалося, що Говерла не стане для них серйозним суперником. Але вже варто було давно звикнути, що команди які тренує В'ячеслав Грозний в будь-якому стані можуть створити неприємності. Так вийшло й цього разу.

Шість влучань в рамку воріт проти жодного в Металіста саме так, в одні ворота, переграла Говерла харків'ян. Господарі відразу показали, що діятимуть активно, пресингуватимуть, використовуватимуть фланги. Металіст, очевидно, гадав, що ужгородці оберуть сценарій гри "другим номером" і виявився не зовсім готовим. Все що їм вдалося — це ближче до середини тайму видавити гру в центр поля. Щоправда, навіть така активна позиція не давали змоги господаря створити небезпечний момент.

Перший же небезпечний момент призвів до голу. Гемега пройшов флангом, зробив навіс на дальню стійку на Кузика, той вдарив, кіпер парирував, але на добиванні був Гончар, який і відкрив рахунок. Металіст спробував зрівняти, але нічого особливого створити не вдалося. Щоправда, одного разу гравці Металіста самі собі завадили — Касьянов після флангового проходу віддав пас під удар Прийомову, але Каплієнко теж вирішив втрутитися і нагоду хлопці втратили.

Другий тайм Говерла почала так активно. що гравці Металіста просто розгубилися. Аби ужгородці забивали все що могли — уже б за десять хвилин рахунок би був щонайменше 3:0.

Спочатку Сергійчук вдарив здалеку і влучив у поперечку, потім була катавасія біля воріт харків'-ян за участю Сергійчука, Кузика та Худобяка. Останній бив, але влучив у захисника, який перекрив ворота. І буквально за п'ять хвилин (на 52-й) Говерла заробила право на пенальті. Полянський порушив правила на Сергійчуку. Михайло взявся бити, але недаремно Ільющенков грав з ним в одній команді (Карпатах) — йому вдалося відбити м'-яч.

Абсолютно нічого не виходило в Металіста, навіть тоді, коли команда йшла вперед, їй вдавалося обрізатися біля воріт Говерли і отримувати небезпечну контратаку на свої ворота. Забити свій третій м'-яч Говерла могла кілька разів і переважно за рахунок контратак, яких вистачало. Чудова гра Говерла і абсолютно справедлива перемога.